Sędziowie NSA

Sędziowie Naczelnego Sądu Administracyjnego:

 

Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego

Marek Zirk-Sadowski

 

Janusz Drachal – Wiceprezes Naczelnego Sądu Administracyjnego

Jacek Chlebny – Wiceprezes Naczelnego Sądu Administracyjnego

Jan Rudowski – Wiceprezes Naczelnego Sądu Administracyjnego

Maria  Wiśniewska – Wiceprezes Naczelnego Sądu Administracyjnego

 

Skład Kolegium Naczelnego Sądu Administracyjnego

Przewodniczący Kolegium:

 Marek Zirk – Sadowski      

                                  

Członkowie Kolegium:

  1. Jacek Chlebny                            
  2. Janusz Drachal                          
  3. Andrzej Jagiełło                         
  4. Ludmiła Jajkiewicz
  5. Hanna Kamińska                                  
  6. Zdzisław Kostka
  7. Małgorzata Niezgódka-Medek
  8. Monika Nowicka                                   
  9. Małgorzata Pocztarek               
  10. Cezary Pryca
  11. Jan Rudowski                 
  12. Maria Wiśniewska                                 
  13. Aleksandra Wrzesińska – Nowacka    

 

Izba Finansowa:

  1. Jan Rudowski –Prezes Izby Finansowej
  2. Stefan Babiarz
  3. Adam Bącal - Przewodniczący Wydziału I Izby Finansowej
  4. Stanisław Bogucki
  5. Jacek Brolik
  6. Krystyna Chustecka
  7. Beata Cieloch
  8. Arkadiusz Cudak
  9. Bogusław Dauter
  10. Maria Dożynkiewicz
  11. Anna Dumas - Wiceprezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie
  12. Jan Grzęda - Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gorzowie Wlkp.
  13. Antoni Hanusz
  14. Andrzej Jagiełło
  15. Maciej Jaśniewicz
  16. Tomasz Kolanowski - Zastępca Przewodniczącego Wydziału II Izby Finansowej
  17. Marek Kołaczek
  18. Bogdan Lubiński
  19. Sylwester Marciniak  - Zastępca Przewodniczącego Wydziału Informacji Sądowej
  20. Artur Mudrecki -Naczelnik Wydziału III w Biurze Orzecznictwa
  21. Izabela Najda - Ossowska
  22. Grażyna Nasierowska
  23. Małgorzata Niezgódka – Medek – Zastępca Przewodniczącego Wydziału I Izby Finansowej
  24. Danuta Oleś
  25. Ryszard Pęk - Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego we Wrocławiu
  26. Jerzy Płusa
  27. Sławomir Presnarowicz
  28. Jerzy Rypina
  29. Hieronim Sęk
  30. Jolanta Sokołowska
  31. Roman Wiatrowski
  32. Krzysztof Winiarski
  33. Bartosz Adam Wojciechowski - Naczelnik Wydziału VII w Biurze Orzecznictwa
  34. Małgorzata Wolf – Kalamala
  35. Aleksandra Wrzesińska – Nowacka – Przewodnicząca Wydziału II Izby Finansowej
  36. Tomasz Zborzyński
  37. Marek Zirk-Sadowski - Prezes NSA
  38. Janusz Zubrzycki

 

Izba Gospodarcza:

  1. Janusz Drachal – Prezes Izby Gospodarczej
  2. Zofia Borowicz
  3. Lidia Ciechomska-Florek
  4. Zbigniew Czarnik
  5. Dorota Dąbek
  6. Dariusz Dudra
  7. Maria Jagielska - Zastępca Przewodniczącego Wydziału II Izby Gospodarczej
  8. Ludmiła Jajkiewicz
  9. Gabriela Jyż
  10. Joanna Kabat – Rembelska - Naczelnik Wydziału V w Biurze Orzecznictwa
  11. Hanna Kamińska
  12. Andrzej Kisielewicz
  13. Małgorzata Korycińska - Przewodnicząca Wydziału II Izby Gospodarczej
  14. Wojciech Kręcisz
  15. Andrzej Kuba
  16. Barbara Mleczko – Jabłońska
  17. Piotr Pietrasz
  18. Cezary Pryca
  19. Małgorzata Rysz
  20. Joanna Sieńczyło – Chlabicz
  21. Andrzej Skoczylas
  22. Krystyna Stec
  23. Barbara Stukan – Pytlowany - Przewodnicząca Wydziału I Izby Gospodarczej
  24. Mirosław Trzecki
  25. Henryk Wach
  26. Joanna Zabłocka
  27. Janusz Zajda

 

Izba Ogólnoadministracyjna:

  1. Jacek Chlebny – Prezes Izby Ogólnoadministracyjnej
  2. Barbara Adamiak
  3. Iwona Bogucka – Naczelnik Wydziału IV w Biurze Orzecznictwa
  4. Małgorzata Borowiec
  5. Roman Ciąglewicz
  6. Grzegorz Czerwiński
  7. Arkadiusz Despot – Mładanowicz – Naczelnik Wydziału II w Biurze Orzecznictwa
  8. Maciej Dybowski
  9. Tamara Dziełakowska
  10. Zofia Flasińska - Przewodnicząca Wydziału II Izby Ogólnoadministracyjnej
  11. Roman Hauser - Naczelnik Wydziału VI  w Biurze Orzecznictwa
  12. Wojciech Jakimowicz
  13. Andrzej Jurkiewicz
  14. Małgorzata Jaśkowska – Przewodnicząca Wydziału Informacji Sądowej
  15. Zdzisław Kostka
  16. Elżbieta Kremer
  17. Marzenna Linska – Wawrzon
  18. Aleksandra Łaskarzewska
  19. Anna Łuczaj
  20. Małgorzata Masternak – Kubiak
  21. Wojciech Mazur– Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie
  22. Paweł Miładowski
  23. Małgorzata Miron - Zastępca Przewodniczącego Wydziału II Izby Ogólnoadministracyjnej
  24. Wiesław Morys
  25. Czesława Nowak-Kolczyńska
  26. Monika Nowicka
  27. Małgorzata Pocztarek
  28. Jolanta Rudnicka - Zastępca Przewodniczącego Wydziału I Izby Ogólnoadministracyjnej
  29. Joanna Runge – Lissowska
  30. Robert Sawuła
  31. Jerzy Siegień - Zastępca Dyrektora Biura Orzecznictwa
  32. Jolanta Sikorska
  33. Jerzy Stelmasiak
  34. Marek Stojanowski - Przewodniczący Wydziału I Izby Ogólnoadministracyjnej
  35. Zbigniew Ślusarczyk
  36. Jan Paweł Tarno
  37. Marian Wolanin - Naczelnik Wydziału I w Biurze Orzecznictwa
  38. Andrzej Wawrzyniak
  39. Maria  Wiśniewska – Wiceprezes NSA, Dyrektor Biura Orzecznictwa
  40. Olga Żurawska-Matusiak

                       

Biuro Orzecznictwa

  1. Maria  Wiśniewska –Dyrektor Biura Orzecznictwa
  2. Jerzy Siegień - Zastępca Dyrektora Biura Orzecznictwa

 

Wydział Informacji Sądowej:

  1. Małgorzata JaśkowskaPrzewodnicząca Wydziału Informacji Sądowej
  2. Sylwester Marciniak – Zastępca Przewodniczącego Wydziału Informacji Sądowej

 

Rzecznik Dyscyplinarny 

1. Jerzy Chromicki - Rzecznik Dyscyplinarny NSA