Archiwum aktualności

Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowiskach sędziowskich i asesorskich w dniu 25 stycznia 2024 r.

fot. Kancelaria Prezydenta
W dniu 25 stycznia 2024 r. Wiceprezes Naczelnego Sądu Administracyjnego – Prezes Izby Finansowej NSA sędzia Jan Rudowski wziął udział w uroczystości wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowiskach sędziowskich i asesorskich.
więcej >

Wykład Naczelnego Rabina Polski

W dniu 15 stycznia 2024 r. odbyło się w Sali Zgromadzeń NSA spotkanie
więcej >

Podsumowanie akcji „Szlachetnej Paczki”

Pracownicy Naczelnego Sądu Administracyjnego uczestniczyli w akcji Szlachetnej Paczki.
więcej >

Spotkanie z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku

W dniu 18 grudnia 2023 r. w siedzibie Naczelnego Sądu Administracyjnego odbyło się spotkanie z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
więcej >

Udział Prezesa NSA w Święcie Chanuki w Kancelarii Sejmu

W dniu 14 grudnia 2023 r. Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego Jacek Chlebny uczestniczył w uroczystości Święta Chanuki ceremonii zapalenia menory chanukowej w Kancelarii Sejmu.
więcej >

Udział Wiceprezesa NSA w powołaniu Prezesa Rady Ministrów wraz z Radą Ministrów.

W dniu 13 grudnia 2023 r. w Pałacu Prezydenckim, w Sali Kolumnowej Wiceprezes NSA Jan Rudowski wziął udział w uroczystościach
więcej >

Udział Prezesa NSA w posiedzeniu Sejmu RP

W dniu 11 grudnia 2023 r. Prezes NSA Jacek Chlebny wysłuchał exposé Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz wziął udział w posiedzeniu Sejmu w przedmiocie wyboru Prezesa Rady Ministrów. W dniu 12 grudnia 2023 r. Prezes NSA Jacek Chlebny wysłuchał exposé Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska.
więcej >

Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowiskach sędziowskich i asesorskich w dniu 6 grudnia 2023 r.

W dniu 6 grudnia 2023 r. Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego Jacek Chlebny wziął udział w uroczystości wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowiskach sędziowskich i asesorskich.
więcej >

Udział Prezesa NSA w inauguracyjnych posiedzeniach Sejmu RP i Senatu RP

13 listopada 2023 r. Prezes NSA Jacek Chlebny wziął udział
więcej >

Udział Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego w obchodach Narodowego Święta Niepodległości

W dniu 11 listopada 2023 r. Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego Jacek Chlebny, na zaproszenie Prezydenta RP, wziął udział w Uroczystej Odprawie Wart dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, a następnie
więcej >
strona 1 2 3 4 >